Ubezpieczenia OC - Kartuzy - krainadziecieca.pl

Centrum Finansów PAMA - Kartuzy

Centrum finansów Pama to zespół specjalistów świadczących usługi doradcze w branży finansowej. Oferta CF Pama dotyczy głównie umów kredytowych, leasingowych oraz ubezpieczeniowych. Celem firmy jest zaoferowanie wsparcia klientowi podczas trudnego procesu jakim jest wybór produktu finansowego. Usługi są całkowicie nieodpłatne i niezależne. Specjaliści z centrum finansów Pama łączą doświadczenie z świeżym spojrzeniem na rynek finansów. Dzięki wysokim kompetencjom i przede wszystkim dużym rozeznaniu w branży są w stanie pomóc w wyborze najkorzystniejszej oferty.


Usługi są kierowane do osób fizycznych oraz do firm. W przypadku konsumentów indywidualnych najczęściej doradztwo dotyczy kredytów gotówkowych kredytów hipotecznych oraz kredytów konsolidacyjnych. Ważnym obszarem działalności są także produkty związane z ubezpieczeniami komunikacyjnymi (znane jako OC Kartuzy).


W przypadku klientów korporacyjnych mowa o kredytach obrotowych, kredytach inwestycyjnych, ofertach na grupowe ubezpieczenie NNW oraz OC działalności.

Centrum Finansów PAMA - Kartuzy
ul. Rynek 4
83-300 Kartuzy
Tel: 587367666
www: https://www.cfpama.pl/