Drzwi zewnętrzne kościerzyna - TIM-DOM - krainadziecieca.pl

TIM-DOM CENTRUM PODŁÓG MARCIN JĘDRZEJEWSKI

Tim Dom to firma zajmująca się usługami w zakresie stolarki okiennej oraz montażu drzwi i bram garażowych. Ponadto, portfolio usług zostało uzupełnione o układanie paneli podłogowych. Wśród usług komplementarnych możemy znaleźć cyklinowanie, lakierowanie oraz renowacje różnego typu. Przyjrzymy się krótko każdej z wymienionych usług wyszczególniając szczególną cechę konkretnej usługi.


Rozkładając panele podłogowe zespół specjalistów bardzo dba precyzyjne położenie podłogi oraz trwałość wykonanej usługi. Firma świadczy usługi zarówno w obszarze paneli jak i podłóg drewnianych.


Natomiast mówiąc o zakładaniu bram garażowych należy wspomnieć o napędach, które pozwalają w wyjątkowo wygodny sposób otworzyć bramę garażową bez potrzeby wysiadania z samochodu.


Przechodząc do oferty w zakresie stolarki okiennej drzwi oraz ościeżnic, można podkreślić bezpieczeństwo użytkowania oraz wyjątkowo długie doświadczenie w instalacji okien. Polegając na doświadczeniu jesteśmy w stanie dobrać okna do praktycznie każdego rodzaju pomieszczenia.
Ponadto, firma ma bardzo duży wybór drzwi zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych (firma znana jest pod nazwą drzwi zewnętrzne kościerzyna).