Piercing kraków - krainadziecieca.pl

Retro Ink Tattoo

Retroink to studio tatuażu i piercingu z Krakowa. Jest to studio, w którym ludzie pełni pasji każdego dnia pracują nad unikalnymi projektami pozwalającymi w pełni wyrazić siebie. Oferta jest skierowana do wymagających osób, którzy cenią sobie nienaganną estetykę. Wykonywane są trudne projekty, które wymagają odpowiedniej kolorystki, cieniowania oraz dynamiki. Każdy klient może mieć pewność, że będzie obsłużony z pełnym zaangażowaniem i pasją.


Praca jest wykonywana w sterylnych i bezpiecznych warunkach. Do wykonania tatuażu wybierane są tylko i wyłącznie najwyższej jakości pigmenty, które gwarantują trwałość i dobrą jakość wykonanych tatuaży. Pierwsze spotkanie z tatuatorem jest bezpłatne. Jest to spotkanie, podczas którego konsultowany jest wzór oraz zaplanowywane są wizyty. Gdy tatuaż jest już pomyślnie wykonany możliwe jest wykonanie korekty, która nadaje ostateczny wygląd.


Uzupełnieniem oferty jest piercing oraz sprzedaż ciuchów z własnymi projektami. Sprzedawane są między innymi kolczyki typu plug oraz tunele.

Retro Ink Tattoo
Szewska 18/2
31-009 Kraków
Tel: 791404831
www: http://retroink.pl/