Altany drewniane pomorskie - krainadziecieca.pl

ADAM ZDANOWSKI A-Z

Przedsiębiorstwo A-Z specjalizuje się w produkcji i montażu różnego rodzaju konstrukcji drewnianych. Najczęściej jest to produkcja więźby dachowej, która jest montowana na budynkach. Poza tym, A-Z wykonuje tak zwaną małą architekturę ogrodową czyli wiaty i altany drewniane pomorskie. Oferowany jest duży wybór altan o różnym kształcie (np. altany kwadratowe, prostokątne, sześciokątne lub o indywidualnym kształcie). Poza architekturą ogrodową wykonywane są wiaty garażowe, które pełnią rolę miejsca parkingowego. Wiaty mogą przyjąć postać wolnostojącą lub mogą zostać zbudowane w formie przyściennej.


A-Z dysponuje dużym doświadczeniem oraz kadrą prawdziwych fachowców, dzięki czemu są w stanie sprostać wysokim wymaganiom klientów. Produkując więźby dachowe oraz inne elementy drewniane firma dba o każdy szczegół, zdając sobie sprawę że to detale mają wpływ na jakość wykonania, bezpieczeństwo i wrażenia estetyczne.


Firma A-Z na co dzień działa na terenie województwa pomorskiego, natomiast pozostaje otwarta na podjęcie współpracy w przypadku projektów również w innych obszarach polski.